Fenyeget a tanár?

Figyelt kérdés
Az egyik tantárgyból elég nehéz anyagot veszünk. Mondta félévkor a tanár hogy sokaknak sok rossz jegye lesz. Na most kicsit felidegesítettük így év végére és eléggé fenyegetőzik hogy sokakat megbuktat. Tulajdonképpen stresszben tart minket. félévkor 5 voltam. 3 darab 5-el meg egy 4-el. Nincsen nálunk témazáró, csak sima jegy. Egész évben a jegyeim, 5,5,5,4,3,1,1,5,1,1,3,3 és bent van még 2 dolgozat ami lehetséges hogy 5 és 1. Na most ezek a jegyek alapján az átlagom 3.08 és az utolsó két dogát nem számoltam bele. Már nem írunk többet, csak lezár. Megtud buktatni így? Sok hiányzásom van viszont mindenből van jegyem és nem vagyok rossz tanuló semmiből sem. Megtud-e buktatni vagy nem?

2017. jún. 1. 14:07
 1/4 acelsziv ***** válasza:
16%

páromat a tanár anno 3,5 -re buktatta meg. Teleírta a naplót egyesekkel és senki nem tehetett semmit.

Szóval ha elég mocsok akkor igen. Megbuktathat.

2017. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megbuktathat, de reálisan nézve nem fog.
2017. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kettes v. hármast fogsz kapni
2017. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk hogy én külön felidegesítettem, viszont én elnézést kértem, (amúgy rajtam kívül álló okok miatt de mindegy) Kibékültünk az a lényeg azt mondta nem haragszik. Vannak tőlem sokkal rosszabbak, akiknek nem sikerült szinte sosem az mint nekem, hogy 3 illetve 5 szerezzen. Lényegében véve én ebből a tárgyból 3 lennék.

Köszönöm a válaszokat. Szóval nagyon szemétnek kéne legyen hogy megbuktasson.

2017. jún. 2. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!