Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy álltok az érettségi...

Hogy álltok az érettségi szóbelire tanulással?

Figyelt kérdés

Én rosszul, nem bírok tanulni egyszerűen egyik nap megtanulom másik nap elfelejtem.

Írásbelik elég jól sikerültek, de ez ... egyszerűen nembírom megtanulni a száraz anyagokat :D



2017. jún. 1. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

130/5

Nem tudom hogy jutok a végére:D:D

2017. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én 120/10-et tudok kb félig :D


habár levonhatunk 20 angol tételt mert arra nem tanulok , hiszen tudok angolul.

2017. jún. 1. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 80 "rendes" tétel amiből tudok kb 20at és van 20 szakmai ami kb 2-3 rendes tételnek felel meg és abból tudok 1et. Kitartást és sok erőt nektek. :D
2017. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
"levonhatunk 20 angol tételt mert arra nem tanulok , hiszen tudok angolul." - De ugye tudod, hogy az angol nem csak arról szól?
2017. jún. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4-es válaszoló, de arról szól. Felsőfokú nyelvvizsgám van és napi szinten használom az angolt. Írásbelim 98%-os lett.
2017. jún. 2. 11:56
 6/9 anonim ***** válasza:

#4, akkor miről szól?

Én sem tanultam se angol, se német szóbelire, mégis mindkettő max pontos lett, pedig nekem nincs is felsőfokúm mint a Kérdezőnek :D


Amúgy srácok, nyugi. Lesz ott egy CSOMÓ forrás, ami nagyon nagy segítség lesz. Ne magoljatok, hanem a lényeget szedjétek össze a fejetekben. Ne legyen olyan tétel, amihez nem tudtok hozzászólni.

Menni fog! :)

2017. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az értékelési útmutatóból kiderül, hogy nem minden részpontszám arról szól, hogy mennyire jól tudja a nyelvet a vizsgázó.
2017. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló te most akkora hülyeséget mondasz :) Kell alap tudás ilyen témákhoz: Sport, család...


hű ember aki erről nem tud beszélni az azért nagyon sík :)

2017. jún. 5. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Írásbeliket javítok épp. Van, aki jól tud angolul, mégis csak 1 pontot lehet adni neki az 5-ből a feladatteljesítésre...
2017. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!