Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy történelem...

Elsner Dominik kérdése:

Mennyire nehéz egy történelem pótvizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igen.. sajnos megbuktattak történelemből(9. osztály) szégyenlem is magam emiatt(eddig egyszer sem buktam semmilyen tantárgyból). Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire nehéz egy ilyen pótvizsga? Mikre készüljek fel? Tudom, hogy tanulnom kell mint az állat csak félek emiatt. Ha jól tudom van egy irásbeli és egy szóbeli része is.

A szóbeli része nehéz? Gondolom tanártól függ. Akinek esetleg volt tapasztalata ebben az irjon legyen szives!



2017. jún. 2. 18:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Tekintve, hogy megbuktál, valószínűleg a pótvizsga sem lesz könnyebb, mint az eddigi számonkérések. Le kell ülni, be kell seggelni, ennyi.
2017. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van, hogy meg kell tanulnom. Nincs más lehetőségem. Megbukni meg biztos hogy nem akarok. Csak erre voltam kiváncsi, hogy mennyire nehéz egy pótvizsga.
2017. jún. 2. 20:05
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked valószínűleg nem fog könnyűnek tűnni, ha buktál belőle míg mondjuk aki 4-es töriből annak nem tűnik vészesnek. Eléggé egyénfüggő ki mennyire tartja nehéznek. Aztán lehet jófej lesz a tanár és tényleg nagyon könnyű feladatsort állít össze. Általában azért nem arra mennek, hogy pótvizsgán megbuktassanak.
2017. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ebben az a vicces, hogy eddig 3-as,4-es voltam ebből a tantárgyból... csak ugye elhanyagoltam a tanulást és ez lett a következménye. Nekem egyáltalán nem nehéz a töri, mert meg tudom tanulni. Nem ezzel van a gond hanem, hogy nem vettem elég komolyan.
2017. jún. 2. 21:55
 5/23 anonim válasza:
100%
Szia! Elárulnád milyen jegyeid voltak történelemből? Akkor talán tudok segíteni valamennyit, és ez ipari vagy gimnázium ahova most te jársz? Ha ezt megírod tudok segíteni! :)
2017. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
2%
A pótvizsgán biztos hogy nem fogsz átmenni! Ha egy egész év alatt nem tudtad megtanulni akkor egy egész nyáron hogyan tanulnád meg?
2017. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mehetne át? Van rá 2-3 hónapja, hogy megtanulja. Aki tényleg nem akar megbukni az azért nekiáll ilyenkor már tanulni, legalább annyit, hogy a kettes meglegyen. Nekem rokonom bukott egyszerre matekból és töriből, de pótvizsgán mindkettőböl átment. Persze, van aki a nyár végére hagyja és megbukik, de én mondjuk több olyan példát tudok ahol végül pótvizsgán átmentek.
2017. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Ez sima gimnázium vagy szakgimnázium?
2017. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Szakgimnázium.
2017. jún. 4. 19:57
 10/23 A kérdező kommentje:
3,1,3,1,1,3,1,3,2. Ezekből 2db 1-es témazáró és 1 db 2-es témazáró. Ráadásul meg lett volna a kettes ha a tanár engedett volna javitani, de nem engedett. Pedig kötelessége lett volna megadni a lehetőséget.
2017. jún. 4. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!