Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz egy történelem...

Elsner Dominik kérdése:

Mennyire nehéz egy történelem pótvizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igen.. sajnos megbuktattak történelemből(9. osztály) szégyenlem is magam emiatt(eddig egyszer sem buktam semmilyen tantárgyból). Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire nehéz egy ilyen pótvizsga? Mikre készüljek fel? Tudom, hogy tanulnom kell mint az állat csak félek emiatt. Ha jól tudom van egy irásbeli és egy szóbeli része is.

A szóbeli része nehéz? Gondolom tanártól függ. Akinek esetleg volt tapasztalata ebben az irjon legyen szives!



2017. jún. 2. 18:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A 6-os válaszolónak azt üzenném, hogy csak kíváncsi lettem volna, hogy mennyire nehéz egy történelem pótvizsga. És nem azt, hogy biztosan nem fogok átmenni.
2017. jún. 4. 20:12
 12/23 anonim válasza:
Figyelj! Info szakra jársz? am 5 ös válaszoló vagyok
2017. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Szerintem a 6-os válaszolónak abszolút nincsen igaza! Ilyen bárkivel megeshet! Kicsit ellinkesedted a történelmet, a többiből viszont pedig szerintem 4-es 5-ös vagy. Nyári szünetben szépen belehúzol, és majd arra szeretnélek megkérni hogy augusztus végén írd meg hogy átmentél e vagy sem!
2017. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
21:18-as vagyok! Még annyi hogy ez a bukás szerintem egy jelzés volt mert biztos olyan társaságba ültél ahol nem hagytak békén vagy pedig nem hagytak ott figyelni! Ez egy olyan jelzés hogy neked abból a társaságból el kell menned! Mármint nem az osztályból meg a suliból hanem azoktól a gyerekektől el kell onnan ülnöd!
2017. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ez nem a társaságtól függ. Mindenki rendes az osztályban. Az én hibámból fakadóan buktattak meg.
2017. jún. 4. 22:10
 16/23 anonim válasza:
21:18 as vagyok ismét, hogy vagy fent facebookon? ha elmondod ott meg tudjuk normálisan tárgyalni a dolgokat!
2017. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Elsner Dominik.
2017. jún. 4. 23:00
 18/23 anonim ***** válasza:
Összeadva a jegyeidet 2,0-s átlag jön ki. Nem értem, hogyan buktathatott meg ezzel? A témazárókat duplán vagy triplán számolja?
2017. jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Duplán.
2017. jún. 8. 08:04
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3-asra megtanulod az éves anyagot, akkor már nem lehet gond.
2017. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!