Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A debreceni Czuprik autósiskol...

A debreceni Czuprik autósiskoláról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szerdán kezdem a B kategóriát!
2010. máj. 17. 21:09
 1/4 anonim válasza:
Buktatas megy ezerrel. A baratnom ott tanult. En az Orbant ajanlom ott Szathmari Lacit, nala tanultam. Nagyon jo oktato mindenkinek ajanlani tudom. Kezdő jogsival mar megjartam Pestet, Oroshazat 2-szer es most Hollandiaban vezetek. Ha van kerdesed nyugodtan tedd fol szivesen valaszolok.
2010. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
most csütörtökön vizsgázok rutinból Nagy János oktatónál egy Suzuki SX4-en.
2010. jún. 8. 11:43
 3/4 anonim válasza:
egy hónapon belül megcsináltad a KRESZ-t, meg a rutint? hogy csináltad? bocsi hogy kérdezek, de én is a héten kezdtem a Czuprikban, és kíváncsian várom, hogy mennyi idő alatt sikerül megcsinálnom a jogsit!:) heti hány órád volt?
2011. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy héten 3 órám volt,meg nem sokáig kínlódtunk a rutinnal,úgy mentem oda hogy azért tudtam valamelyest vezetgetni.Amúgy nem kell félni tőle.ha elfogadsz tanácsot,ne kapkodj,gondolj át mindent,és főleg forgalomba nyugodtan vezess,ne foglalkozz vele ha esetleg rád dudálnak.Sok sikert kívánok,és balesetmentes közlekedést :)
2012. jan. 8. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!