Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek jó eredmények? Kompetencia

Ezek jó eredmények? Kompetencia

Figyelt kérdés

Nos, tavaly (2015-2016 tanév) írtam életem első OKÉV/kompetencia felmérését. Az eredményeim:

Matek: 88% --- 6.szint

Magyar: 80% --- 5.szint

A minimum a 2-es szint amitől nem kell fejlesztőre járni. Én annyira nem vagyok ezekkel az eredményekkel megelégedve. Valaki tudna segíteni, hogy ezek mennyire vészesek (állítólag nem azok de azért lehetne jobb) esetleg nektek mennyi lett? Amit kihagytam (mondjuk kiderül de ha valaki nem értette volna) ezek a hatodikos mérések. Köszi előre is :3

14/l



2017. jún. 5. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Istenem a legjobb a 7. szint.

Mit akarsz? A 6 és 5 is elég jó..sőt jó

Nem tudom mit gondolsz.

2017. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Képzeld én még 4.-ben is írtam :3 (most 9.-es vagyok).


És mindenkinél magasról levolt ejtve. Hogy tanuljunk a tanárok 4 jegyes TZ-ként kezelték. Valamint 4.-ben a továbbtanulással zsarolt minket a tanár ,hogy majd ha ugyan olyan pontunk lesz akkor előveszik a kompetenciát.(Gondolj bele, 4.-ben) Ami azért vicc mert mennyi idő alatt is javítják ki? 1 év talán?

Életemben nem láttam még egy kompetenciám eredményeit se.


Gondolj bele minket annyira nem érdekelt ,hogy a ZEDországos feladatokhoz ilyeneket irogattunk mint ,hogy:"Pentakill, opszar, report, ggeasy, noobs.


Szóval el nem tudom képzelni mit akarsz ezzel.

BTW mik ezek a szintek?

2017. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!