Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek milyenek lettek a biosz...

Kinek milyenek lettek a biosz kémia emeltek idén?

Figyelt kérdés
Elég lesz nektek? Szóbelikkel hogy álltok?

2017. jún. 6. 00:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
#20-as vagyok: mivel sokkal rosszabbra számítottam a kémiából, így mikor megtudtam mennyi lett adott egy nagy adag motivációt a szóbelire, de sok mindent kell még átnéznem
2017. jún. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
100%
Én idén csak kémiát írtam, az írásbeli 88% lett, a bioszom meg 77% összesen.
2017. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
100%
Előző vagyok. Ja és ÁTE a cél. Ha nem rontom el a szóbelit remélem elég lesz...
2017. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
B: 77; K: 73
2017. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
20%

Aki legalább 70%-ra nem tud megírni egy emelt érettségit, azt jobb, ha fel sem veszik orvosira.


Egy orvostanhallgató.

2017. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Huu már nagyon vártam, hogy mikor jön egy lenéző oltogatás...

Nem értek veled egyet több szempontból sem, de neked biztos minden vizsga most 5-s lett...


Egy nem orvostanhallgató...

2017. jún. 7. 23:47
 27/30 anonim válasza:
100%

Uhh ,ezek a nagyon okos emberek ,már én is hiányoltam Őket.Egyébként nekem meghaladja mindkét emeltem a 70%-ot ,de attól még nekem sem teszik ,amit mondtál.

Szerintem is nehezebbek voltak az idei érettségik.

2017. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell ilyen lenézően és bunkón okosodni csak mert valakit már felvetteket és jajj ő tudja milyen az egyetemi szint. Igen, valóban az egyetemen sokkal nagyobb ismeretanyagot kell elsajátítani az embernek, ami közelébe se ér az érettséginek. viszont nincs rajtad akkora súly mint az érettségin, ha nem sikerül egy vizsga akkor még mehetsz 3x belőle, nagyjából tudva mit várj (nem minden esetbe). Az érettségin nem ez van, ott ha hibázol akkor annak nagy következményei lehetnek, hiszen itt nincs 3x-i próbálkozás, csak egy szóbeli van amivel talán javíthatsz még vele, ha nem sikerül akkor 1 évet mindenképp ki kell hagynod, míg egyetemen, ha olyan buksz ami nem csúsztatós, később is fel tudod venni, ha olyat ami miatt csúszol, akkor az szintén gáz, de mint mondtam ott többszöri lehetőséged van egy időszakban, érettségin egy időszakban csak egy.
2017. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan rokonom,aki pár éve végzett az orvosin és szerinte olyan hülyeségeket tudnak kérdezni az érettségin,hogy azt a diáknak nem kéne tudnia. A százalékokról pedig annyit,hogy ez egy adott pillanatot tükröz,nem pedig a tudást. Elég sok minden függvénye,hogy abban a négy órában az ember mit produkál. És ha elrontja,akkor egy év múlva próbálkozhat újra. Az érettségizők pedig tisztában vannak azzal,hogy az egyetemen sokkal több anyagot kell megtanulni,de akkor az ember már benn van. Szóval felesleges összehasonlítani a kettőt.
2017. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én is orvosira jarok, harmadéves vagyok és megnyugtatok mindenkit nekem pl a kémia emeltem nem érte el a 70% ot de az orvosi nagyon jól megy, eddig nem csúsztam semmivel :) sokan jöttek 80-90% os emeltekkel és sokan már el is mentek közülük. Szval hajra mindenkinek!!!
2017. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!