Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van az érettségimmel?

Ilyenkor mi van az érettségimmel?

Figyelt kérdés
Nos, szakmai tárgyból kellett 5.ként vizsgát tennem, de én választotam egy 6.at is, az infot. Mi van akkor, hogyha megbukok szakmain és októberben nem akarom megismételni, de az info-val együtt 5 tárgy megvan? Valahogy tudom érvényesíteni az érettségimet, nekem ez az egész elég ködös, csak remélni tudom, hogy nem skatulyáznak be örök életemre, hogy csak akkor lehet érettségim, ha azt a förtelmet leteszem.

2017. jún. 6. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha átvesz egy gimi, ott már elfogadják.

A szakgimiben csak akkor kapod meg az érettségit, ha megvan a szakmai tárgyú érettségi vizsgád is.

2017. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na de hogyha nekem már teljesítve van mind a 4 évem akkor miért kellene hogy átvegyenek? Vagy milyen értelemben?
2017. jún. 6. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmiért és semmilyen értelemben. Szeptember 5-éig egy kijelölt gimnáziumban jelentkezhetsz érettségi vizsgára az 5 érvényes tárgyról szóló törzslapkivonattal, és kapsz érettségit újabb vizsga nélkül. Azért inkább ne bukjál meg.
2017. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Nem akarok megbukni, de 100 szóbeli tétel van és az írásbeli is rossz lett mindenkinek és aggódom..
2017. jún. 6. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!