Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tegnap volt betekintés az...

Tegnap volt betekintés az érettségikbe, de elkéstem róla, meg lehet valahogy még nézni?

Figyelt kérdés
Újraérettségiztem emeltből, de tegnap dolgoznom kellett és nem engedtek el... pont lekéstem a betekintést és nem tudom, hogy lehetne megnézni. Tudtok erről valamit?

2017. jún. 7. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én anno úgy csináltam hogy megkértem a tanáromat aki felkészített engem mert újra kellett érettségizzek matekból hogy hívjon fel és mondja el milyen lett, hogy sikerült stb... Mivel meglett a hármas amikor kettesnek is örültem volna így mondta hogy amikor bemegyek átvenni a bizonyítványt akkor ha akarom megmutatja a lapot, mert amikor volt a betekintés arra én sem bírtam elmenni.
2017. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy én már nem járok iskolába, az oktatási hivatalban jelentkeztem :/
2017. jún. 7. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg
2018. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!