Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű biológia szóbeli...

Emelt szintű biológia szóbeli érettségi 15. -én?

Figyelt kérdés
Mást is hívtak június 15.-re szóbelizni biológiából? Nekem nagyon későinek tűnik ez az időpont, remélem nem írták el a behívómon...

2017. jún. 8. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem írták el. Annyi, hogy a 15.-én az utolsó turnus lesz. [link] :)
2017. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 enes ***** válasza:

Ez kemény, nekem ma volt. :D

Sok sikert előre!

2017. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hogy sikerült? Mit húztál?
2017. jún. 8. 16:28
 4/6 enes ***** válasza:
Úgy érzem, hogy jól sikerült. Talán egy-két hibám lesz(legalábbis, amiről tudok). Kétszer kérdeztek, egyből válaszoltam, jól válaszoltam, mosolyogtak, szóval reménykedem. :) Az A tételben a gombák voltak, a B tételben pedig egy cikk, egy betegségről és ennek kapcsán volt populációgenetika, evolúciós változások, és adaptációs folyamatokkal kapcsolatos feladatok.
2017. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jedwardlove ***** válasza:
aaa én is azt húztam :D az első része a B-tételnek pajzsmirigyes volt :D amugy sok sikert mindenkinek <3
2017. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csingilingg84 ***** válasza:
Nekem is 15.-én lesz. :D
2017. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!