Ciki, hogy megbuktam?

Figyelt kérdés

12- es vagyok, két éves érettségin. Gáz,ha megbuktam? Nagyon sok a 4 éves anyag 2 évbe besűrítve és a matek amúgy se ment sose jól. Többi tantárgyból 4-5-ös vagyok.

Rohadtul rosszul érzem magam, amiatt hogy meghúztak. Nagyon ciki? :/



2017. jún. 8. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ez legyen életed legnagyobb problémája!

Újra megpróbálod, sikerül és mész tovább az életedben...

Ne merülj el ebben, nem éri meg!

2017. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ; ha egész végig szartál bele, most meg sírsz, hogy megbuktál, akkor igen, ha viszont mindent megtettél, hogy sikerüljön, de nem sikerült, akkor nem ciki; mindenki nem érthet mindenhez. Megpróbáltad, nem sikerült. Megesik.
2017. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki, majd legközelebb átmész.
2017. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nagyon sz*rul érzem magam, legszívesebben elsüllyednék. De megprobálom pozitívan felfogni. A pótvizsga csak összejön.

2017. jún. 8. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Egyrészt nagyon becsülendő, hogy egyáltalán töröd magad.

Másrészt nézd onnan, hogy 4 tárgyad már megvan, most már lesz időd csak a matekra koncentrálni!

2017. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a ciki. Nekem 9-ben pl. az volt az, mikor a történelemtanárom ötöst adott az egyik dolgozatomra. Először megörültem neki, hogy végre túl lépett a könyvekben szereplő hibákon/hülyeségeken, de mint utólag elmondta csak empátiából tette.

Hogy mások szemében ez ciki-e vagy sem, az ne nagyon érdekeljen, ők úgy sem ismerik a pontos történetedet. Viszont hogy számodra az-e az csak tőled függ.

2017. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Általános iskolában én voltam az osztályomban a legrosszabb matekból, majd később a gimnázium első 3 évében szintén 2-3-as matek tanuló voltam, de önszorgalomból elkezdtem tanulni a matekok az érettségi előtti pár hónapban és 78 pontot írtam, ami majdnem 5ös... (a többi tantárgyból 4-5 vagyok )

Ha én megtudtam csinálni egy 4esre akkor egy 2-esre bárki megtudja.

Éppen ezért nagyon ciki és érezd is rosszul magad.

2017. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!