Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ciki, hogy szövegszerkeszté...

Az ciki, hogy szövegszerkesztés ecdl vizsgán megbuktam? és csak 2x-ra mentem át úgy, hogy majd nem sírtam a tanárnak hogy segítsen? 9-es vok

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
eléggé, a szövszerk rohadt könnyű (world)
2010. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De figyelj már, nekem 1-ször nem volt csak 13 évesen gépen!!!!! MÉGIS INFORMATIKUSNAK TANULOK (lány vagyok)
2010. ápr. 1. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
én is annak tanulok és a world meg a power point a leg könyebb, nem kell felháborodni
2010. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem gáz.:)

És nem World,hanem WORD!

Egyik barátnőm internetből bukott,az szerintem már gázabb,de a szövegszerkesztés nem annyira könnyű.

2010. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De átmentél. Cikinek ciki de átmentél, ez a lényeg. (hozzáteszem excelből már nem fogsz)
2010. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meny a k*rva anyádba utolsó válaszoló, mér ne mennék át? Azért, mert te a gépbe nőttél fel. írtam már, hogy csak 13 éves korom óta van gépem!
2010. ápr. 2. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Eleve minek mentél vizsgázni, ha tod, hogy nem igazán értessz hozzá? Ja és minek mentél informatika szakra? Na mind1, és igen eléggé ciki, meg az is, hogy suliban nem készítettek föl rá.
2010. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha a "menj"-et ott is leírtad ny-nyel, akkor nem csodálom, hogy meghúztak... :/ Egyébként ha Wordből kétszer megbuktál megnyugodhatsz, hogy Excelből és főleg Accessből is emg fogsz. bocs:/
2010. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!