Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Star Of The Future Academy...

A Star Of The Future Academy valós vagy kamu?

Figyelt kérdés
Ma leszólítottak az utcán és az érdekelne,hogy valaki volt-e hasonlóképpen és hogy nem-e átverés esetleg.

2017. jún. 8. 21:17
 1/4 anonim válasza:
Nem átverés, viszont nem közlik előre az anyagiakat. Valóban 1 évig dolgozhatsz nekik forgatásokon, vagy modellként, de csak egy drága tanfolyam után.
2017. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ezt azért cáfolnám!

Virág István vagyok, és Borsodban lakom. Hozzánk is lejöttek Castingolni, és a beszélgetés során elmondtam nekik, hogy ezt mi nem tudjuk finanszírozni. Xantus Barbara volt az, aki a tehetségfelmérést végezte. Mivel úgy gondolták, hogy jók az adottságaim, megkaptam a képzést 100%-os ösztöndíjjal. Semmit nem kellett fizetnem és mégis ott lehettem. Elismert emberek adtak színvonalas képzést 7 héten keresztül, a végén pedig mindenkit egy komplett Portfólió Fotózás várt, díszlettel, hajjal, sminkkel. Az egy éves munkahely támogatásról meg annyit, hogy ott függetlneségre tanítanak. Arra hogy saját magad is találj munkát, el tudj helyezkedni abban a munkakörben amiben szeretnél. Nem ülhetnek meletted évekig és hurcolhatnak mindenhova, mert egy csepp életrevalóság sem lesz benned. Segítenek, tanítanak, elindítanak, de azért neked is akarnod kell és dolgoznod kell az ügyön.

2017. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Abszolút valós! Imádom Őket! Én is szkeptikus voltam, de beválogattak, kaptam tőlük támogatást az induláshoz és egyszerűen imádtam minden percét! Mindenre megtanítanak, mindenben segítenek! Szinte el se kezdődött még, de máris megtalált a munka általuk, már az első fotózáson kaptam lehetőséget és azóta is együtt dolgozom a fotóssal! Rengeteget tanultam, fejlődtem, imádom a csoporttársakat, a fotózás egy álom volt, rengeteg új ismerettséget kötöttem, már ezért megérte vona, de voltam már kifutón, katalógusban, tv sorozatban...folyamatosan vannak náluk munkák, csak jelentkezni kell. Ha csak várod a csodát, nem lesz melód! És ami a legjobb, mivel nem ügynökség, nincs kizárólagos szerződés és nem szednek le jutalékot a melókból. Modell, vagy színész karriert nem igértek, mert nem ügynökség, nem futtatnak fel és nem szereznek neked melókat, fejlődést és konkrét munkákat igértek és azokat meg is kaptam! Megtanítanak, elindítanak és mindenben segítenek utána is, de helyetted nem fognak melót szerezni és dolgozni! Egyszerűen iszonyat hálás vagyok az Akadémiának! Mindenkinek nagyon ajánlom! ♥
2017. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 REGODO válasza:

Sziasztok!

Én nekem azt mondták, hogy a képzés után munkát is biztosítanak 1 éven keresztül, aminek a beszámítható bére 30.000-60.000 Ft/alkalom (ami 1 nap). Ez így van?

Az igaz hogy azt mondták, hogy1 éven keresztül munkát biztosítanak, de mennyit?

Hány alkalmat?


Válaszotokat előre is köszönöm!

2019. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!