Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Stars Of The Future Academy...

Stars Of The Future Academy ki az aki már jelentkezett?

Figyelt kérdés
véleményekre lennék kíváncsi ,meg tapasztalatokról.

2016. dec. 19. 00:16
 1/4 anonim válasza:
Én.
2016. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
49%
Átbaszás az egész !
2017. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! Az én tapasztalatom, hogy korrektek. Nem ígérnek olyat, amit nem adnak meg. Mindenben segítenek A képzèsre kaptam tőlük támogatást, ami legjobb időszaka volt az életemnek, kár lett volna kihagyni. Egy lúzer voltam előtte, de megmutatták, hogy milyen értékeim vannak és hogy éljek velük. Iszonyat hálàs vagyok nekik! Azóta szépen alakulnak a dolgaim, voltam több castingon, dolgoztam már tv filmben, voltam fotozáson és a suliban is jobb vagyok, mintha mindenki máshogy állna hozzám, pedig én változtam, ahogy ígérte a csapat. Szuper az egész!!!!
2017. dec. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
72%
Szia! Ha sok véleményt akarsz, a fb olddalukat nézd meg, az albumokat, ott van sok vélemény a diákoktól. ;) Én azt mondom ide mindenkinek el kellene jönnie! Sokkal több leszel általuk, rengeteget ad hozzád ez az egész!De nem ügynökség, nem csinál belőled modellt, csak alapot ad és felkészít...meg ott vannak a munkák, amikre jelentkezel, vagy leszarod. Akkor nem is lesz melód. :-D Én már régen végeztem náluk és nem lettem modell, de nem is ezért mentem oda, inkább, az iszonyatos rossz érzésem magamban, az vitt oda. Talán te is érezted már...nem vagyok szeretnivaló, nincs barátom, semmi sem jó, utálom az életem...velem ez volt akkor. És akkor beválogattak és támogattak, 100%-os támogatást kaptam tőlük! Xantus Barbara volt a rendezvényen és kihozta belőlem azt amiről azt hittem, nem vagyok...azt mondta, hogy annyira cuki vagyok és jó, hogy nem hagy elkallódni! ♥ Végig a fejlesztés alatt azt éreztem, hogy értékes vagyok és vihetem valami komolyra az életemben. Teljesen átalakítottak! Iszonyat hálás vagyok nekik! És igen, voltam 2 tv sorozatban és statiszta munkáim voltak inkább...a modellkedés nem nekem való, de a forgatások iszonyat jók! Volt egy csoporttársam, egy fiú...magas, vékony, nagy hajú, antiszoc...imádták az oktatók, nagyon kinyílt a srác, minden szituációs foglalkozáson és ahogy telt az idő, egyre barátságosabb lett velünk is...ilyen változást én még nem láttam! Az egyik oktató vitte is magával zenei klipbe és az Icon, a Plavin Barbi ügynöksége el is hívta magához a klipp után...na ezt nevezem karrirenek! És ezt az akadémiának köszönhette! Szerintem hülye, aki nem jön el hozzájuk! Imádom őket és egész életemben hálás leszek nekik és egy örök élmény marad!
2018. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!