Tanult valaki a Glamour makeup academy-nél? Milyen?

Figyelt kérdés
Főleg a sminkes alapképzésük érdekelne. Milyenek az oktatók? Színvonalas a képzés? Van most 50%-os akciójuk, nem átverés? Megéri az árát? Aki esetleg vidéki és igényelte az ingyenes szállásukat, milyen?

2017. máj. 25. 13:23
 1/3 anonim válasza:
Én a Sminkelési technikák a mindennapokban nevű képzésen voltam náluk. Ingyenes szállást is igényeltem, sokkal szebb volt, mint amire gondoltam, minden volt benne. Az ára annyi volt, amennyiért hirdették az oldalon. Nekem nagyon tetszett, teljesen elégedett vagyok mindennel. Az oktatóval a mai napig tartom a kapcsolatot, minden téren kiválónak mondható. A képzés végén ki kellett tölteni egy elégedettségi kérdőívet, úgy láttam mindenki csak jókat adott. Bízom benne, hogy tudtam segíteni, a választás előtt én is sokat gondolkodtam.
2017. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Én is nemrég végeztem a Glamour-nál a Sminkelési technikák a hétköznapokban képzésen és csak ajánlani tudom!

Én nem igényeltem szállást, ugyanis vasárnaponként volt az oktatás és különben is csupán 45 km-re lakom Budapesttől, viszont tényleg azt adja, amit ígér.

2021. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi kérdés, de hátha másnak is segítség. Én is a Glamouron végeztem. A legfontosabb dolog amit figyelembe kell venni a sminksuli megválasztásánál, az a stílus. A Glamourban instára való, képen fasza versenysminkeket tanítanak, ám ezek a való életben vakolatok, és egyáltalán nem szépek, ha a modellel szemtől szemben állsz. Ha elsősorban fotózásokra és versenyekre akarsz megtanulni sminkelni akkor jó lehet. Ha szép, élőben is mutatós beauty és menyasszonyi sminkeket akarsz csinálni, akkor ne ide menj, hanem pl NSM-ba, Pető Dettihez. Ha divatsminkes szeretnél lenni (kreatív, editorial stb) akkor Vision, Krea. Nekem ez az amit anno nem mondott el senki és ami miatt megszívtam a választásom.
2022. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!