Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szombaton a történelem emelt...

Szombaton a történelem emelt szóbelin melyik tematikákra lehet számítani?

Figyelt kérdés
Elvileg egy nap 3-4 nagy témakör szokott terítékre kerülni és azon belül 20 vagy több tétel. Június 8-án vette kezdetét a szóbeli, ezért gondolom ellőtték az első 3-4 témakört a 6-ból. Lehetséges, hogy a szóbeli 3. napján, azaz 10-én (szombaton) ugyanúgy az első napi tételek lesznek bent?

2017. jún. 9. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok,hogy tegnap( június 8) mik voltak, de szerintem azok is esélyesek megint bármikor más megközelítésből, más forrással.
2017. jún. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudnál mesélni róla? Hogyan zajlott a szóbeli?
2017. jún. 9. 01:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Még nem voltam, az iskola egyik töri tanára szobelizet máshol emelten ő mondta,hogy ma milyen tételek voltak.
2017. jún. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Esetleg megtudnál velem/velünk osztani néhány előforduló témát?
2017. jún. 9. 01:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, közben én túl is estem a szóbelin. marxizmus,bolsevizmus ideológiája, part és vezér szerepe , sztalin politikája, gyakorlati megvalósulása
2017. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is tegnap voltam. Nem csak egy témakör volt, én gazdaságos tételt húztam, előttem valaki a tatárjárást és a hidegháborút.
2017. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap reggel voltam, harmadiknak szóbeliztem, előttem a reformáció és a hidegháború volt, én pedig az államalapítás és az új rend megszilárdulása című témakört húztam.
2017. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondolod, hogy az ország összes vizsgahelyén vezényszóra ugyanazok a témakörök vannak egyik nap, a többi a másik nap? 20 kormányhivatal szervezi az emelt vizsgákat, mindegyikhez tartozik egy csomó vizsgahely, némelyik vizsgahelyen több bizottság dolgozik párhuzamosan. Becsapod magad, ha ilyenekben hiszel, hogy meg lehet jósolni, melyik téma esélyesebb.
2017. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
#3, azt a tanárt fenékbe kellene rúgni, mivel reggel aláírta, hogy nem fog ilyenekről fecsegni.
2017. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!