Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemet végzettek: Mit...

Egyetemet végzettek: Mit tanultatok és mi lett belőletek? Szeretitek a munkátokat? Mennyit kerestek? Mi a célotok a jövőre nézve?

Figyelt kérdés
Leginkább pénzügy számvitelt végzettek (akár msc-vel együtt) útja érdekel, de minden szakról szívesen olvasnék:)

2017. jún. 10. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
én jogra jártam elsődlegesen, később megcsináltam a fordító-tolmàcsképzést, azóta jogi tolmácsként dolgozom, a kettő jól kiegészíti egymást. :)
2017. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Psz-t végeztem :) Illetve most vagyok túl az első évemen pénzügy mesteren. Mondjuk még csak részmunkaidős vagyok pénzügyi aszisztensként. Nem túl komoly munka, nagyrészt adminisztratív dolgokat intézek, számlákat ellenőrzök, kifizetem őket, könyvelésbe segítek be meg a havi zárásokba illetve kinmutatásokat kell keszíteni meg kapcsolatot tartani. Amúgy szeretem csinálni, de azért szeretnék majd egy komolyabb munkát is, nem csak ilyen besegítős lepapírozóst. Br. 125.000 Ft a fizu ehhez jön még hogy az utazást állják meg van egy kártya amire havonta megy 10 eFt ami a menzán és a büfében levásárolható. Heti 20-25 órás munkához jónak tartom :) A cél a mester befejezése és egy jól fizető teljes állású munka vegzés után akár külföldön.
2017. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2-es hol végeztél és hol dolgozol? Hol csinálod most a mestert?
2017. jún. 10. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gépészmérnökként végeztem a BME-n egy éve, tervezőként dolgozom és imádom, amit csinálok. Irtó jó érzés látni, ahogy valami elkezd megépülni a valóságban, ami néhány nappal előtte csak a fejemben meg a gépemen létezett. Bruttó 460-at kapok érte egyelőre.

Célom még pár kisebb kurzust elvégezni és folyamatosan fejleszteni magam a szakmámon belül és kívül (programozás, nyelvtanulás) is, és legalább pár évet külföldön is dolgozni.

2017. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: BSc-vel vagy MSc-vel keresel ennyit?
2017. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5-ös: csak BSc
2017. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, az nagyon jó.
2017. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!