Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » EMELT ANGOL SZÓBELI 2017...

EMELT ANGOL SZÓBELI 2017 idáig milyen témákat húztatok? Milyen képekről kellett beszélni?

Figyelt kérdés
Illetve mennyi időt voltatok bent? Valaki szóbelizett. A Puskásban? Milyenek a tanárok?

2017. jún. 10. 22:35
 1/8 Fannus3 válasza:
95%
Beszelgetesben konyvek vs filmek, melyik a jobb,adaptaciosrol velemeny stb. Vita arrol h a kutyakat, macskakat nem kelllene panelban tartani. Kep a hagyomanyos vs e-learning. Volt vita a keves v sok alvasrol, fiatalabb v idosebb testver, auto v motor a varosban. Kepen evszakok, tarsadalmi egyenlotlensegek, energiatipusok. Remelem tudtam segiteni, sok sikert:)
2017. jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!! 😊
2017. jún. 11. 09:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem angolból emelteztem tegnap, de az angol emeltről jött ki egy csaj, valami olyan képet hútott, ami után arról kellett beszélnie, hogy mit venne a barátjának a diplomaosztójára.
2017. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De egyébként pont az ilyen "csalások" elkerülésére van A és B tételsor, ha kettőt több napon folyik az érettségi, akkor szerintem több is - minden nap másik tételsorból húzatnak.
2017. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jedwardlove ***** válasza:
100%
Nekem a vita a profession sport harmful vs. good for you volt, a kép meg a természet és az ember kapcsolatáról szólt. (kiránduló emberek, kivágott fa, vadász madárral a kezében, emberek miközben fát ültetnek, emberek az erdőben szedik össze a hulladékot...) az önállótéma meg a shopping volt :) sok sikert!
2017. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az íróeszközök története, iskolai ünnepségek, férfi és női tevékenységek, eltűnő foglalkozások, szükséges-e a tudomány, reklámok, fölső emeleten vagy földszinten lakni, könyvek vagy filmadaptációk, fogyókúra vagy edzés, helyettesíthetik-e gépek a tanárokat.
2017. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Antal15 ***** válasza:
100%

Az emelt angol már lement, de én ezeket húztam :)

Campingezés, vita téma: tesin kéne vagy nem kéne jegyeket adni, képeknél meg science fiction

2017. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvassa még ne aggódjatok, nagyon egyszerű az egész, nekem 91%os lett max szóbelivel. A tudásom alapja sorozatok es youtube..:'D szóbeli előtt kb 3-4 nap alatt átolvasgattam fontosabb témaköröket és kiírtam pár advanced kifejezést és struktúrát amit könnyű beilleszteni bárhova. Nektek is menni fog ne aggódjatok, a tanárok nagyon lazák általában emelt nyelveknél.
2017. okt. 30. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!