Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktathat a tanár? Többi lent

Megbuktathat a tanár? Többi lent

Figyelt kérdés
Félevkor 3-mas voltam fizikabol es most van egy egyesem meg egy egykettedem most irtunk egy dolgozatot, ami max egyketted lehet. Szoval szerintetek megbuktathat a tanar??
2017. jún. 11. 10:32
 1/9 misshutcherson válasza:
Attol fugg, hogy hany meg milyen jegyed van. Ez alapjan a 2 konkret jegy alapjan nehez megitelni. De valoszinuleg igen, megbuktathat.
2017. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ha egesz evet nezunk akkor:

1 3 4 3 1 1/2 es meg van egy amit nem adott ki

2017. jún. 11. 10:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem éred el a 2.00-t akor bármikor
2017. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A hátralévő dolgozatot ha megkaptad, utána nézd meg az átlagodat, akkor már többet fogsz tudni.

És egyébként megbuktathat, de ez eléggé tanárfüggő, ha kettes felett lesz az átlagod akkor elvileg nem.

(Bár én ismerek olyat, akit 2,33-as átlaggal meghúztak..)

2017. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg egy újabb karóval is megvan a 2.0 DE! Mivel a tendencia az, hogy a második féléves teljesítményed gyakorlatilag elégtelen, ezért simán megvághat.
2017. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5# az 1/2 nem egy egyes meg egy kettes, hanem 0,5.


De a többi igaz.

2017. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os: nálunk egy kivételével minden tanár két jegynek számította a köztes osztályzatokat, én ezért számoltam így - de igaz, lehet 0.5-nek is venni, és akkor persze rosszabb:( De mindegy, nem azért, hogy elkeserítsem a kérdezőt, de én kizártnak tartom, hogy ekkora, hosszan tartó rontás esetén ne akarja a tanára megvágni:(( - legalább még egy feleltetés vagy dolgozat benne van a levegőben:(
2017. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elektronikus naplók számolják így. Tanár ismerősök mondták.
2017. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nallunk meg rendes naplo van
2017. jún. 11. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!