Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy emelt szóbelin megbuktam?

Figyelt kérdés

Most voltam emelt szintű magyar szóbelin. Nagyon rossz nyelvtan tételt húztam és az irodalmi része sem ment valami nagyon jól.


Nyelvtannál próbáltam terelni stb, ekkor rám is szólt az elnök, hogy "Ez egy emelt szóbeli, tisztában vagyunk a feladatunkkal, maga is a magáéval, ne keressen kibúvókat, ne tereljen, térjen a tárgyra"

Utána nem sokára áttértem az irodalomra, ott végülis végig beszéltem az időt, ha kérdeztek felelgettem ezt azt, de azért bénáztam ott is csúnyákat, főleg mert a fentebb említett kijelentés után, nagyon megrémültem,


Ráadásul a vizsga végén még meg is kérdezték, mikor már pakoltam, hogy hova akarok menni továbbtanulni és miért választottam a magyar emeltet...


Az írásbelim egyébként 63 pont lett, szóval ha erre megkapom a minimális 6 pontot, akkor összességibe, megvan a +50 pont ami miatt szükségem volt a magyar emeltre, de ha a hat pont sincs meg és buktam a szóbeli vizsgámat, akkor nekem reszeltek.


Vajon ezek a kérdések azt jelentik, hogy megbuktam vagy csak nagyon gyalázatosan kevés pontot értem el náluk?



2017. jún. 13. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kellett póttételt húznod akkor biztos átmententél (legalábbis a szóbeli résznél).


Azt tudom, hogy középszinten ez így van, de szerintem emelten is.

2017. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jó kérdés, én most hallok először póttételről :D
2017. jún. 13. 15:17
 3/14 anonim ***** válasza:

annyi van, hogy póttételnél már felezik a pontszámot.


Tehát ha valamire rendesen kapható 4 p. akkor ott max 2pont

2017. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Vágom, tehát ha buko akkor szóltak volna
2017. jún. 13. 16:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos, úgyhogy felesleges ezen aggódnod.


Fel a fejjel! :)

2017. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit a #1 mond, az emelt szintre is ugyanúgy érvényes. Jobb lett volna az irodalommal kezdened, ha az ment jobban.
2017. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gonosz amiket mondtak :(
2017. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak igaza van, tényleg igazságtalanok voltak! Én töriből emelteztem, előttem egy lány nagyon gyengén felelt, kihagyta a forrásokat, és össze-vissza ugrált a témában, ennek ellenére végig bátorították, így kellene minden vizsgáztatónak viselkednie!

Hat pont nem tűnik soknak, főleg, hogy irodalomból

végigbeszélted az időt, a hibáid ellenére, nem hiszem, hogy megbuktattak. Megkérdezhetem, hogy melyik két tételt húztad?

2017. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Babits, Írisz Koszorú, illetve modalitás.
2017. jún. 14. 20:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Melyik suliban voltál?
2017. jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!