Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin A és B tételből is...

Hancock22 kérdése:

Érettségin A és B tételből is kell szóbeliznem szakmaiból, de mi van ha az egyiket nem tudom? (lent)

Figyelt kérdés

Szakmai tételeknél nálunk 40 tétel van.20 A és 20 B. Mindekettőt kell húzni és azokból szóbelizni. Nekem életem egyik legnagyobb hibája volt, hogy ezt a szakmát választottam és hogy nem mentem át másik suliba, viszont ha már itt vagyok valahogy át kell mennem belőle.Elviekben, ha csak az A tételt tudom és abból jól lefelelek, akkor már megadják a kettest, viszont amikor a B-re kerül a sor, és nem tudok semmit akkor mit mondjak? Egyszerűen csak mondjam, hogy nem tudom és kész? Hiszen sóhajtozhatok én napestig, akkor sem fogom tudni...:D

Nagyon nagyon hülye vagyok hozzá, és konkrétan tanárunk sem volt, szóval elég necces helyzetben vagyok, de így átmehetek.

Szóval szívesen fogadnám az ötleteiteket, és mindenkinek megy a zöld pacsi!! :)



2017. jún. 13. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Itt megtalálod a vizsgaleírásban az adott szakmai tárgy értékelsi módját: [link]

Általában a szóbeli értékelése egységes, tehát ha az A tételt elég jól tudod, akkor átmész vele.

2017. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!