Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az írásbeli érettségim...

Ha az írásbeli érettségim szinte mindenből 4-es vagy 5-ös, de a szóbelit elrontom attól még át tudok menni?

Figyelt kérdés
Nem értem túlzottan az új rendszert, barátnőm meg folyamatosan azt mondja hogy ha el is rontom a szóbelit, akkor is bőven átengednek. Mindenből 4-5 között osztályoztak írásbelin.

2017. jún. 14. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Papíron el tudod bukni, de egyébként kb nulla az esélye.

Nekem volt egy hasonló jó tanuló osztálytársam, belehúzott abba a tételbe, amiben a helyi akármiről kell beszélni.

Totál kibukott, mert arról egyébként is alig volt infó.

Húzattak vele póttételt, de azt is a könnyeivel küszködve hebegte el.

Simán beírta neki a tanár a jó jegyet, most azért a 4 éves munkádat nem fogják szétbombázni egy rossz felelet miatt(kivéve ha valami velejéig féreg a tanárod, akkor jól elkaszál).

2017. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy az írásbelin nem osztályoztak semmiből a matekot kivéve, mert csak pontszámot adnak. Osztályzat csak a legvégén van. Ha a szóbeli feleleted eléri a szóbeli pontszám 12 százalékát, és az írásbeli meg a szóbeli együtt összesen legalább 38 pont, akkor átmentél.
2017. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként milyen új rendszerre gondolsz? 2005 óta ez a rendszer, csak a százalék változott egyszer, de annak is már öt éve.
2017. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy olyan tantárgyakat vezettek be amikről soha nem hallottunk és azokból érettségizünk.
2017. jún. 15. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!