Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőhéten lesz a középszintű...

Jövőhéten lesz a középszintű szóbelim semmit nem tudok van arra esély hogy amikor tételt húzok sorrendbe lesznek rakva?

Figyelt kérdés

#érettségi #szóbeli #semmit nem tudok
2017. jún. 15. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább tanulj,ne ilyenekben reménykedj.
2017. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs rá esély.
2017. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nincs
2017. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, de nem kell törődnöd vele, mert az elnök a kezedbe fogja adni azt a borítékot, amit a legjobban szeretnél. Nem fáraszthatnak téged azzal, hogy személyesen válogassál.
2017. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy sorba lesz kirakva, de ha semmit nem tudsz akkor nem mindegy?
2017. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sorban voltak kirakva, egyik tanárunk ezt célozgatva el is mondta nekünk. De nálam még emelten is sorban voltak. De ne erre alapozz, mert vannak, akik megkeverik.
2017. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legtobbszor sorban vannak :) én eddig angol emelten biosz emelten német középen és kémia emelten voltam szóbelizni, rehát van tapasztalatom, és eddig mindig sorban voltak rakva ugy korulbelul :)
2017. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!