Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek el államviz...

Szerintetek menjek el államvizsgázni?

Figyelt kérdés
Tudok öt tételt. Próbálják szerencsét vagy ne égessem magam?

2017. jún. 17. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg!

Mondom ezt úgy, hogy én gyáván megfutamodtam hasonló helyzetben. Utólag visszagondolva butaság volt, egy próbát megér.

2017. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki mer az nyerhet!;) Én is égetem majd magam, sok sikert!:)
2017. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még megtanulok pár tételt, de az egészet már nem tudom. Sok szerencsét neked is!
2017. jún. 17. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Már nekem is teli a puttonyom az egésszel. Nem is lehet ennyi mindent megtanulni. Fél éve kezdtem el rá tanulni, amit akkor megtanultam már nem tudom. Szerintem minden tételről tudok annyit beszélni, hogy legrosszabb esetben is meglegyen a kettes, de úgy érzem semmit sem tudok és csak beégni megyek oda... Rég voltam ennyire frusztrált. Legszívesebben nem mennék el, de szerintem ezt sosem érezném másként, szóval megyek aztán úgy lesz, ahogy lesz. Engem már nem érdekel. Akármennyire is tudsz keveset, hajrá! Aztán majd írjátok meg, hogy kinek milyen lett. Az erő legyen veletek! :D
2017. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hányadik alkalom?
2017. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam semmi relevánsat a húzott tételből. Mégis megkaptam a kegyelem kettest. 39/F
2017. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta? Sikerült? Akarom mondani elmentél? :D Vesztenivalód nincs ilyen helyzetben, sőt szerintem beégni sem lehet, mert egyetemen felnőtt emberek vannak. Én is elmentem annak idején, megkaptam a kettesemet és kész. Nincs értelme ezt évekig húzni, bármikor bemákolhatod. Olyan mint a lottó, ha fel sem adod a szelvényt akkor mit vársz?
2017. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!