Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lesz a 7. osztály?

Milyen lesz a 7. osztály?

Figyelt kérdés
4 új tantárgy: fizika , kémia , föci , biosz , csak a kémia az új. Matekból 3-4 vagyok. Bizim 4,50.

2017. jún. 24. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan mint a többi csak több órád lesz.

Nem kell fosni úgyse fogsz megbukni ha 4,50 lett az átlagod

2017. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Nekem az egyik legkönnyebb volt, dacára annak, hogy már előre ijesztgettek vele, hogy úgyis megbukok (4,8-as átlaggal, hát persze). Szüleim jó előre fizika és kémia korrepetálásra akartak adni, alig tudtam kiharcolni, hogy legalább az esélyt adják meg nekem, hogy bizonyíthassak. Sikerült:) 4-es voltam belőlük végig, pedig a matek nekem is csak 3-as volt mellette.

A bioszt mindig is utáltam, rettentő unalmasan "tanította" a tanár, a könyvből kellett jegyzetelni, a föcit meg meg se próbálta leadni, viszont utóbbit gimiben nagyon megszerettem. Egyik sem nehéz, magolni kell, ha nincs más. Ha viszont jó a tanárod, akkor eszméletlen érdekes lesz.

2017. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehogy már most ezen parázz! Lazulj el, épp csak hogy elkezdődött a szünet!!!


:)))))))))))))))

2017. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Fizika az nagyon jó, de csak az a része ami számolós, és nem szabályos. A kémia és a földrajz utállni való. A biosz is jó. Bár tanárfüggő is.
2017. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A fizikát megnéztem , olyan mint a matek. Kémiából vegyületek lesznek. A földrajz számomra könnyűnek néz ki. A biosz nekem unalmas.
2017. aug. 31. 14:14
 6/6 anonim válasza:
Milyen a hetedik kérdező? Hanyas vagy az új tantárgyakból?
2017. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!