Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGE-PSZK gazdálkodási és...

BGE-PSZK gazdálkodási és menedzsment fősulira jelentkeztem, nappali tagozatra. Szeretnék mellette főállásban dolgozni. Ez kivitelezhető? Arra gondolok itt, hogy milyen sűrűn kell bejárni órákra?

Figyelt kérdés
Hátha valaki tudja.:)
2017. jún. 28. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fog menni, össze-vissza vannak az órák, mégha csak a katalógusos gyakorlatokra jársz be, akkor se tudod megoldani, hogy napközben bemenj az egyetemre...
2017. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én KVIK-es vagyok és lehetetlen, még így harmadévben is... pedig nekünk sokkal kevesebb a gyakorlatos óránk (párom PSZK-s). Én 30 órában tudok dolgozni, első év közepe óta, de úgy, hogy nagyon rugalmasak, tavaly volt olyan nap, hogy 8-10:30-ig és 16-19-ig dolgoztam, mikor napközben voltak óráim...
2017. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és a tárgyfelvétel katasztrófa, soha nem úgy sikerül, ahogy szeretnéd... csoda, ha két full szabadnapot össze tudsz hozni egy héten... de sok sikert a Neptunhoz! :D
2017. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!