Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középszintű angol szóbeli...

Középszintű angol szóbeli érettségin mi van akkor, ha a párbeszédnél nem értem a kérdést?

Figyelt kérdés
Mert mondták, hogy magyarul nem szólalhatok meg, ilyenkor észreveszi a tanácstalan tekintetemet, vagy passzoljam a kérdést, de hogy?
2017. jún. 28. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Could you repeat that please?
2017. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megkérdezheted, hogy "Pardon"? Vagy "I don't understand the question, can you repeat it"?

Vagy ami nálam volt, hogy azt válaszoltam amit csak kb. értettem, hogy "yes".

De biztos segíteni fog, no para.

2017. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A 4 ponthoz mennyit kell tudni? :D
2017. jún. 28. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon minimális tudást igényel az a 4 pont. Nekem is volt, hogy nem értettem a kérdést. Próbált a tanár óvatosan mutogatni... súgni...nem értettem egyiket se...néztem rá...mosolyogtam....aztán mondta hogy okeeeyy és folytatta :D menni fog. Segitenek!
2017. jún. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem, most nagyon be vagyok sz.va, annyit tanultam, hogy már komolyan túlcsordultak az eredmények, most próbálok mindent összegezni, kicsit rendezni a gondolataimat. Köszi a választ!
2017. jún. 29. 08:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok,nagyon félek a holnaptól. Sajnos elég izgulós vagyok. Az egész tanári kar figyel majd,én meg képes leszek leblokkolni és meg sem majd tudok szólalni.
2017. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*meg sem tudok majd szólalni. Úgy tűnik már annyira izgulok,hogy a magyar sem megy.:)
2017. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy pont bent lesz minden vizsgáztató tanár. De ne izgulj, menni fog.
2017. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tényleg segítettek, de csak egy kérdést nem értettem. :)
2017. jún. 30. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!