Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén SZTE-re valószínűleg...

Idén SZTE-re valószínűleg felvesznek, és kollégista szeretnék lenni, azonban nem tudom, hogy az én esetemben felvennének-e, szerintem nem nagyon. Hogyan növelhetem a kollégiumi jelentkezési pontszámaimat?

Figyelt kérdés
Hallotam olyat, hogy ha külön lakik az ember a szüleitől (más lakcím) akkor több pontot kap.

2017. jún. 30. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Irasd at apukadat masik lakcimre ;) az megloki a pontszamot minden teren
2017. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Hallotam olyat, hogy ha külön lakik az ember a szüleitől (más lakcím) akkor több pontot kap."


Én meg úgy tudom, hogy ehhez azt is bizonyítanod kell, hogy nem támogatnak téged, hanem te tartod el magadat.

2017. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem arra gondolt h atment mamahoz es ugy lesz kisebb az egy fore juto atlagjovedelem?
2017. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező, miből gondolod, hogy nem vesznek fel kollégiumba? Azt hallottam, hogy Szegeden elég sok kollégiumi férőhely van és nem lehetetlen bekerülni. (Lehet, hogy engem is érint majd a dolog, azért érdekel, milyen "kizáró okokról" tudsz, amikről én nem.)
2017. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen de a normális koliba ahol 1 évig elvoltam mielőtt bejárós lett 200+ km-el se vettek fel. A szutyok károlyi félékbe felvesznek ja... de annál a híd alatt is kellemesebb élni szerintem-
2017. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, van egy tesóm, aki most diplomázott, nem tudom talál e addig állást, de ha igen akkor az már mínusz pont, az egy főre eső kevesebb mint az átlag, viszont szerintem nem elég alacsony, továbbá csak 120 km-re lakom és önköltséges vagyok.
2017. júl. 8. 10:34
 7/7 anonim ***** válasza:

100 kmre lakok, egyedül nevelnek de nem vettek fel egyikbe se tavaly(kivéve a károlyit, de oda nem mennék soha) mert önköltséges vagyok. Amikor felhívtam

kollégiumot, azt mondták, hogy amint meglátják, hogy önköltséges vagy, nem is olvassák el a többit..

2017. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!