Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha jelentkeztem egyetemre de...

Xxxx18 kérdése:

Ha jelentkeztem egyetemre de még be szeretném fejezni az okj-s képzésemet lehet halasztani 1 teljes évet?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem idén egyetemre Szegedre de még be szeretném fejezni az okj-s képzésemet és több mindenkit kérdeztem a halasztással kapcsolatban, volt aki azt mondta hogy lehet volt aki azt hogy nem. Kérvényről is beszéltek de nemigazán tudom ilyenkor mik a lehetőségek. Válaszokat előre köszönöm!

2017. júl. 2. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Több helyen lehet 2 passzív félévvel kezdeni, viszont vannak helyek ahol ezt nem lehet megcsinálni.

Egyetemnél meg kell érdeklődni.


Vagy jövőre újrafelvételizel.

2017. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az szte-n lehet két félévet passziváltatni egymás után, abban viszont nem vagyok biztos, hogy elsösként már rögtön kezdhetsz passzivval.TO-n kellene utánaérdeklödni.
2017. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2017. júl. 2. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehol nem hallottam olyat, hogy lehetne rögtön passzív félévvel indítani. Amúgy nem tudom, hogy egy okj képzés mennyi időt vesz el, de simán lehet, hogy össze lehet egyeztetni az egyetemi óráiddal. Sokan visznek egyszerre két szakot is egyetemen.
2017. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Debrecenben is lehet.
2017. júl. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!