Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az a szakterület, amire 1...

Mi az a szakterület, amire 1 év alatt át tudom képezni magam, és havi 1 milliót lehet vele keresni itthon?

Figyelt kérdés
(Mérnöki és kommunikációs egyetemi diplomám már van.)
2017. júl. 3. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapból a kérdés hibás, emellett nehezen hiszem, hogy egy mérnöki és (kommunikációs) diplomával valaki ilyen kérdéseket tesz fel egy ilyen helyen. :)

Kezdjük azzal, hogy jelenleg milyen szinten vagy? Milyen képességeid vannak? A két papír nem mond sokat... vannak ott gyenge mérnöki képzések is és a másik diplomád meg... :D


Bruttó vagy nettó? Nem mindegy, nettóban havi 1 millió bruttó csak 665.000 Ft.


Amennyiben villamosmérnök vagy, megvan a gyakorlatod, tényleg jó vagy benne, akkor simán bepróbálkozhatsz az atomerőműnél.

Ha megvan a nyelvtudás, programozás is megy, akkor lehetnél programozó is akár. Munkahely+különböző extra melók elvállalása távmunkában.


Saját vállalkozás+munkahely


Vagy valamilyen cégnél lépkedsz a ranglétrán.

2017. júl. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván van elképzelésem az életről + a világról nekem is. De bízom benne, h itt is kapok jó ötleteket, tanácsokat, amire még nem gondoltam.
2017. júl. 3. 10:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Programozáshoz nem értek (kivéve: html + css). Ha már programozás a téma: Melyik az a prgnyelv, v mi az a skillset, amit a 0-ról 1 év alatt úgy meg lehet tanulni, h havi bruttó 1 milliás melót lehessen vele szerválni rövif idő alatt?
2017. júl. 3. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

"Melyik az a prgnyelv, v mi az a skillset, amit a 0-ról 1 év alatt úgy meg lehet tanulni, h havi bruttó 1 milliás melót lehessen vele szerválni rövif idő alatt?"


Egyik sem.

2017. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen fizetéshez nem jutsz azonnal. Néhány év a szakmába és ha nagyon jó vagy benne akkor esetleg.
2017. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, mert akkor sokan átképeznék sztem magukat...
2017. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!