Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvos/gyógyszerész hallgatók,...

Orvos/gyógyszerész hallgatók, mennyire van életetek egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Van időtök hobbira, szórakozásra? Pl hangszeren tanulás, nyelvtanulás, utazás, edzés, bulizás stb?

2017. júl. 5. 12:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%
Előző vagyok. Több gyógyszerész ismerősünk van. Valamelyiknek volt ideje egyetem mellett élni, valamelyiknek nem. Attól függ mennyire való a gyógyszerész szak neki. Ez minden egyetemre igaz. Aki teljesen odavaló, az minimum négyes és nem úgy, hogy megszakad. Tudom ezek kemény szavak, de nem mondanám ok nélkül.
2017. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát utolsó, én ezzel az "aki teljesen odavaló az minimum négyes és nem kell megszakadnia" dologgal azért nem teljesen értek egyet, orvosin/gyógyszerészeten azért a legtöbb vizsga szóbeli, ebből következően nem csak a hallgatón múlik a jegye, és gyakran amit kap nem is tükrözi a valódi tudását..
2017. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátom most kezdte a 4. évét gyógyszerin. Nagyon skkat kell tanulnia évközben is, vizsgaidőszakban pláne, a szorgalmija ami kicsit lazább. Napi rendszerességgel jár edzésekre, hétvégén meccse van, oda utazni meg vissza fárasztó. Vagy 200kmre laknak a szülei, jó ha haza tud menni néha. Esze az van, mindig is gyógyszerész akart lenni, a kémiát fizikát vágja, én utóbbiból vagyok csak "holthülye", ha van egy kis ideje kérem a segítségét, de még ő sem tesz csodát. Mi is ritkán találkozunk személyesen, még ha csak félnapra is, de 3hét után valamelyikünk lemegy a másikhoz. Neki most az egyetem a fontos, nekem is sokat kell tanulnom. Szerencséjére jófej tanárai vannak.

Amúgy meccs után van, hogy beülnek a haverjaikkal, de másnap ugyanúgy korán kel, hogy tanuljon

2017. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!