Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetem alatti évek mindig...

Az egyetem alatti évek mindig bulisak?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan lány van,akik nem budapesti születésü,de ott végez egyetemet.

Minden hétvégén van valami buli vagy ki hogyan alakítja?

Sokan a partyhosstess nevű céghez mennek és ha valaki el hívja őket ide oda,rendezvényre bulira,akkor fizetnek azért. A Facebook,instagram alapján már már gazdagnak tűnnek a valóság,pedig a 4. Kerületi panel..

Mi a helyzet a fiúkkal?


Ezek az önfuttatások,partis " luxus"(?!) élet az egyetem végèvel bezárul és jön a munkás élet vagy addigra Kelemen annásodik és hasonló gondolkodású lesz?


2017. júl. 6. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ribik mindig voltak és lesznek is. Én olyan lányokat ismerek, akik végig dolgoztak az egyetemi évek alatt. Nemhogy hetente, de max. Évi 2x jutottak el buliba.
2017. júl. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerinem ez egy elég kis szelete az egyetemista lányoknak.

Nekem rohadt sokat kell dolgoznom és tanulnom is, tehát időm meg kedvem sincs bulikázni.

2017. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyira lefaraszt a tanulás, hogy nem igazán marad erőm / kedvem bulizni


20F

2017. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!