Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett lehet mennyire...

Egyetem mellett lehet mennyire bevállalható heti két 8 órás munkanap?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 22:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Mérnökinformatika szakon
2017. júl. 5. 22:55
 2/8 anonim válasza:
45%
Élni nem lesz időd barátom ne vicceljünk már...
2017. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jobban jársz egy rugalmasabb munkaidővel, mert valószínűleg így péntek délután vagy hétvégén tudsz 2 nap menni 8 órában, főleg első szemeszterben amikor úgy kapod meg az órarendet már és nem magadnak veszed fel. Így viszont elég sok szabadidőt elvesz és nem hiszen hogy nagyon neki akarsz állni 8 ora munka után fáradtan tanulni.
2017. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
A legtöbb hallgatónak meg munka nélkül is kínszenvedés, nem hogy dolgozni mellette. Ha csak nem vagy kivételesen jó eszű, akkor felejtsd el
2017. júl. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Az elején biztosan nem dolgoznék a helyedben, ahhoz is kell idö, hogy átállj az egyetemi életre. Kezdetben minden nehéznek fog tünni, magadnak kell mindent intézni, stb.. Arrol nem is beszélve, hogy pl. szegeden a mérnökinfonál az elsö félév a legnehezebb szerintem. Nyakadba zudul minden, programozásbol ha lemaradsz kb. féléveket csuszol.. :/
2017. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Heti 16 óra elméletileg bevállalható, 2x8 óra egyben már nehezebben.
2017. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Órarendtől függ, meg attól, mennyire akarsz / muszáj órákra járni.

Első (fél)évben én sem dolgoznék, ha nem nagyon muszáj.

2017. júl. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
100%-ban órarend függő.
2017. júl. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!