Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felsőoktatási felvételinél...

A felsőoktatási felvételinél a gerincferdülésért jár a plusz pont? Milyen dokumentumok szükségesek hozzá?

Figyelt kérdés

2017. júl. 9. 16:22
1 2
 11/17 Estádio de Felchút ***** válasza:
85%

Mindenféle plusz pontot, kedvezményt eltörölnék.

A friss, ropogós, naprakész, ütőképes TUDÁS miatt vegyenek fel valakit az egyetemre, ne azért, mert halmozottan kátrányos helyzetű, meg gerinc-, pénisz- és egyéb elferdülései vannak... Gyűlölöm és elutasítom a pozitív és negatív diszkrimináció minden létező és elképzelhető formáját.

2017. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
#11 Valóban jobb lenne egy affintás-mérő felvételi rendszer, mint a jelenlegi, talán az érettségi duplázás kb. olyasmi de de ez az egész vállvetve a felsőoktatás színvonalával együtt, nevetséges..
2017. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
szerintem ne akarj olyan szintű gerincferdülést, ami már többletpontot ér.
2017. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
11, én szerencsére semmiféle pluszt nem tudtam igénybe venni, de gyere olyan családból, ahol a szüleid se írni, se olvasni nem tudnak, vagy csak két napig járj bekötött szemmel suliba, és rájössz, mennyivel egyszerűbb a dolgod a tanulásban neked, mint nekik.
2017. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Estádio de Felchút ***** válasza:
56%

#14-es: kemény lesz, amit írok, ha érzékeny a lelked, ne olvasd el...


NEM érdekel, milyen gyerekkorod volt. Egyvalami érdekel: VAN-E tudásod. Ha van, akkor az egyetemen a helyed, ösztöndíjjal. Ha nincs, akkor nem vagy oda való. Tanulj szakmát, menj OKJ-ra, vagy fizesd ki a tandíjat.

Egy egyetemi felvételinél csak és kizárólag aszerint szabad(na) szelektálni, hogy kinek van meg hozzá az esze. A legjobbak kerüljenek be.

Munkakereséskor ugyanez lesz, nyugodj meg. Ríhatsz, hogy de nehéz az életed, senki nem fog veled foglalkozni. Ha megírod a szakmai tesztet, és jól szerepelsz az interjún, akkor felvesznek. Ha eélbaltázod a szakmai tesztet, és az interjún is hebegsz-habogsz, akkor nem fognak felvenni, mert nem érdekel senkit a nyomorod.

2017. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%

Mondom, szerencsére nem tudtam igénybe venni ... szövegértés megvan? Semmi gond a gyerekkorommal.


És tetszik vagy sem, igenis szükség van a felvételinél pozitív diszkriminációra, mert rohadtul nem azonos esélyekkel indul egy halmozottan hátrányos helyzetű, aki max a suliban netezhet, nem is álmodhat arról, hogy a szülő ki tudja fizetni a nyelvvizsgáját (és mondjuk szakközepes, ahol a nyelvoktatás ótvar, tehát emelt érettségi esélytelen nyelvvizsga céllal).


Én tanítottam már meg vak gyerekeknek a kör területét. Hidd el, sokkal több idő és energia nekik, mint neked, irreális elvárás, hogy ugyanarra a szintre jussanak el 4 év középiskola alatt, mint te vagy én.

2017. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi volt olyan nehéz a kör kerületének megtanításában?
2018. jan. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!