Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Feljelentett az iskola mit...

Feljelentett az iskola mit csináljak?

Figyelt kérdés

Picit hosszú sztori..Szal 5.óta járok ebbe az iskolába,de ez egy ilyen hívős izéé..És amikor odamentem azóta előítéletek vannak velem szemben mert elváltak a szüleim,és isten előtt nincs elwállás-.-"

Nah és napról-napra jobban elmérgesedett a helyzet..Most 8.-as vagyok,és ma volt az a nap h végleg nem bírtam.Egyik órán kint maradtam a mosdóban,és végig bőgtem.Az óraadó tanár kijött,és megkérdezte h mi a baj.(Ő az egyetlen,aki bírt,és énis.)elmondtam.és maximálisan megértett,és mondta h szte is az lenne a yó ha keresnék másik sulit,mert észrevette h a helyzet.Nembírtam tovább,mert az egész osztály utál,és megszólt egész nap.És már nagyonrossz volt,és hazajöttem.És felhívta az oszt.fő anyut h elküldték a gyámügyesnek a levelet h engedély nélkül eljöttem suliból.És h ki fog jönni egy rendőr+gyámügyes.Mi lesz belőle?Decemberben leszek 14.Kell wmit fizetni?Vagy mi lesz?


2008. okt. 17. 21:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nem lesz .Tényleg keressetek másik iskolát és élj boldogan!
2008. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Írja be anyukád az ellenörződbe, hogy igazolja a hiányzásod! Ha felelősséget vállal érted, onnantól az iskola nem pattoghat. Tudtommal nincs ilyen, hogy nem jöhetsz el suliból engedély nélkül... Undorító egy iskola.
2008. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Rendőr meg gyámügy egy napi lógás miatt???? Persze már el ne hidd!!! Még csak az kéne.Biztosítalak, h nem így van, és fizetni se kell . Különben is a szülő igazolhat néhány napot.

tényleg jobb volna neked másik iskola, szabadulj meg ettől a kretén társaságtól, nem is hiszem el, hogy egy egyházi iskola így viselkedhet, elvileg ők hiszen az ember esendőségében akkor mire fel ítélnek el? Áhhhh....

2008. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az iskola nem börtön, hogy egy 14 évesnek , aki rosszul van, engedélyt kéne kérni a hazamenéshez.

Ha cinikus lennél azt mondanád, isten megengedte neked, hogy hazamenj, de ezzel tényleg nem akarnék viccelődni, mert sajnos ez elkeserítő helyzet.

A konkrét ügyből meg semmi nem lesz, nincs ebből gyámügy,( hacsak nincsenek konkrét előzmények,amikről nem írtál)

2008. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem se igaz... Ilyen nincs. A rendőröknek jobb dolguk is akad.

Amúgy meg ezért útálom az összes vallásos hülyeséget, mert ők dumálnak a szeretetről meg mindenről, közben meg ezek az emberek a legaljasabbak az egész világon. És íme az élő példa.

2008. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se igaz... Ilyen nincs. A rendőröknek jobb dolguk is akad.

Amúgy meg ezért útálom az összes vallásos hülyeséget, mert ők dumálnak a szeretetről meg mindenről, közben meg ezek az emberek a legaljasabbak az egész világon. És íme az élő példa. Úgyhogy örülj, hogy megszabadultál ettől az iskolától, és ezektől az emberektől.

2008. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm,de nem hiszem h viccből hívták volna fel anyut,h küldtek levelet a gyámügynek.Wagy nemtudom:S
2008. okt. 17. 22:10
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ideírhatnád az iskola és a tanáraid nevét - csak, hogy tisztán lássunk. Tuti biztos, hogy vagy a 'szeretet' vagy a 'boldog' szó biztosan benne lesz...


Egygyébként, amit veled tettek, az a legaljasabb zsarolás és fenyegetés. Te jelenthetnéd őket fel, ha olyan lennél, mint ők.

Eleve az, hogy egy elvált ember GYEREKÉT képesek kiközösíteni... mit ne mondjak, a Bibliában pont az ellenkezője van.

2008. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Am ha ez számítana wmit,Fehérvári iskola..De most 8.-ban nagyon aláztak..:/

Szal az énektanár tudya h semmihangom,de perszee h engem szólít fel,és mondtam h nem szeretnék énekelni,vagy úgy h ő is énekel oks,és elkezdett üvöltözni,stb..És ha esetleg vissza szóltam volna én lettem volna a hibás..Így meg meg lettem alázva..Főleg úgy h alapból nembírnak...És az a helyzet,h elég szar életem wolt idáig,és ezért kicsit érzékenyebb vagyok mint ők.(Gondolok itt arra h a nevelőapám akihez költöztünk miután elváltak a szüleim,2évig napi szinten vert..)és még őkis ilyenek:/

Akkor a magyartanár is csesztetett ma.Egész órán..És akkor csodálkoznak h hazajövök..

Ha esetleg tényleg tettek vmi lépést,majd megírom.Aztmondták anyának keddig kap vmi levelet.

2008. okt. 17. 23:18
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A levél az még semmit nem jelent. Olyan, mintha el se küldték volna, ha nem tértivevényes.

De én is azt mondom, hogy menj át másik iskolába. Normálisba, ne vallásosba.

2008. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!