Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Feljelentett az iskola mit...

Feljelentett az iskola mit csináljak?

Figyelt kérdés

Picit hosszú sztori..Szal 5.óta járok ebbe az iskolába,de ez egy ilyen hívős izéé..És amikor odamentem azóta előítéletek vannak velem szemben mert elváltak a szüleim,és isten előtt nincs elwállás-.-"

Nah és napról-napra jobban elmérgesedett a helyzet..Most 8.-as vagyok,és ma volt az a nap h végleg nem bírtam.Egyik órán kint maradtam a mosdóban,és végig bőgtem.Az óraadó tanár kijött,és megkérdezte h mi a baj.(Ő az egyetlen,aki bírt,és énis.)elmondtam.és maximálisan megértett,és mondta h szte is az lenne a yó ha keresnék másik sulit,mert észrevette h a helyzet.Nembírtam tovább,mert az egész osztály utál,és megszólt egész nap.És már nagyonrossz volt,és hazajöttem.És felhívta az oszt.fő anyut h elküldték a gyámügyesnek a levelet h engedély nélkül eljöttem suliból.És h ki fog jönni egy rendőr+gyámügyes.Mi lesz belőle?Decemberben leszek 14.Kell wmit fizetni?Vagy mi lesz?


2008. okt. 17. 21:12
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Hát jó!

Fehérváron a Szent Imre Ált.Isk.

A Telekivel szemben!

2008. okt. 22. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!