Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Alkalmi diákmunkák 17 éves...

Alkalmi diákmunkák 17 éves kortól?

Figyelt kérdés
Nem tudom, jó helyen járok-e kategória alapján, de végső elkeseredettségembe ide fordulok. Márciusba töltöttem be 17.életévemet és szeretnék nyáron alkalmi (1, vagy pár napos) diákmunkákat, amiket tudok 17 csinálni. Pl., rendezvényeken segítég, hostess munka. Igen, lehet Mekibe, Burgerbe, KFC-be 16 éves kortól dolgozni, de nem vágyok erre.
2017. júl. 15. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a diákszövetkezeteket. Ott van lehetőséged ilyen helyekre kérni magad.
2017. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rengeteg diákszövetkezet oldalát végignéztem, de szinte mindegyik mekis és ehhez hasonló volt 18 éves kor alatt. :/
2017. júl. 15. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, én amikor az Egyetem mellett nyáron melóztam főállásban egy strandon ott egyfolytában voltak hostess diákok 18 alatt, még 16 éves is. Ugyanígy fürdőkben is. Egyébként sajnos a probléma az, hogy mivel nem vagy 18 így kevés a lehetőség, mert jogilag semmit nem lehet rádbízni.
2017. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen-igen, sajnos tényleg ez a probléma. Drogériákban is olyan szívesen dolgoznék, ott akár hosszabb távon, és kasszáznék is, de azt se bízzák rá egy 18 év alattira sem. Hiába mondanám ugye, hogy megbízható és felelősségteljes vagyok, ez úgyse érdekelné őket, ami érthető is.. Annyi olyan munkát is láttam, ahová tök jól jönne, hogy amúgy kommunikációt tanulok, de az is mind 18+-os.. majd jövő nyáron már szabad lesz a pálya minden felé... :D

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2017. júl. 15. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Tesco árufeltöltés, szintén nem nagy szám, de relative baromi jól fizet, abszolút alkalmi. Amúgy nem sok esély van bejutni előkelőbb helyekre, ha mázlid van ,diákszövi segíthet, de nagyon nem egyszerű 18 alatt melót találni náluk :S tavaly ugyanezzel szenvedtem :s
2017. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. júl. 24. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!