Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi a valószínűsége h...

Mennyi a valószínűsége h találok állandó/alkalmi diákmunkát? és manapság milyen diákmunkák vannak? Mennyit lehet vele keresni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

sok függ attól, hogy melyik megyében laksz. amúgy eléggé nehéz munkát találni, 18 felett talán több esélyed van.

pl. a fürgediáknál nyáron a mezőgazdasági munkákból volt sok, de ezeknek már vége, mert ugye elfogyott a kukorica, búza stb. az órabér itt ált. 411, viszont van ahol 450 ft-ot is eléri. ezenkívül még vannak árufeltöltői, pénztáros, pakolós, összeszerelős munkák pl.


nézz körül különböző iskolaszövetkezetnél. (amúgy vannak olyan oldalak, ahol hirdetik a munkát, bemész az irodába, ott meg közlik, hogy nincsen munka, szóval, ez sem annyira megbízható :S)


pár oldal:

www.furgediak.hu /én itt dolgoztam, itt azért még van munka néha-néha:D/

www.minddiak.hu

www.melodiak.hu


többi: [link] Iskolaszövetkezetek menüpont.

2009. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz eygszerű mivel én 18 év alatt vagyok nekem se sikerült mondjuk ha betöltötted akkor valószinű találsz!!De ha 18alatt akkor nem biztos n is megadtam e-mail címem telefon számom de azóta se semmi hír.
2009. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
először is köszi az eddigi válaszokat :D.19vagyok..és olyan munkára gondolok amit majd suli közben tudok csinálni.. pl.tescoba stb. am nyíregyházi vagyok
2009. aug. 17. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Uhh a keleti régióban elég nehéz lesz. A tesco pedig csak szervezetekkel foglalkozik mindenképpen be kell lépned egybe. De azért arra számíts ,hogy éhbérért dolgoztatnak majd. Ami 350 forint/órát jelent nagyjából a tesconál. Ez nagyjából a minimálbér ha minden munkanapon 8 órát dolgozol, de ezt csak akkor teheted meg ,ha egyéni tanrendet kérsz. Mivel levelezősökkel nem foglalkoznak. Esetleg évhalasztókkal.
2009. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!