Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miután lediplomáztál a szaktud...

Miután lediplomáztál a szaktudásod mennyire érezted magabiztosnak? Vagy normális ha bennem van a félsz és egy szemernyi kétség?

Figyelt kérdés
Valahogy minél többet tanulok, annál inkább érzem hogy még mennyi hiányosságom van. Kevésnek éreztem ezt a pár évet gyakorlati szempontból. Igyekeztem a maximumot kihozni belőle , rengeteg munkám van benne, de félek hogy majd nem úgy állom meg a helyem szakemberként ahogy szeretném.
2017. júl. 19. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy szemernyi kétséged van, akkor a szerencsések közé tartozol :) Sokan a végzés évében úgy érzik, szó szerint semmit sem tudnak. Nagyon kevés a gyakorlat, de ezt a munkáltatók is tudják. Ne aggódj, majd beletanulsz! Csak szorgalmasan tovább! :)
2017. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
en baresznak erzem
2017. júl. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vodafonelive ***** válasza:
Amit mi tanultunk épületgépészetnél azt a tudást tervezésnél elég jól tudom használni, akár maszekban is. Kiindulásnál mi ebből a szempontból gyakorlati tudást kapunk. Kivitelezés sajnos más tészta, az nem menne annyira könnyen számomra, de több év elteltével bele lehet jönni abba is. :) Mondjuk még csak 3 hete végeztem és még keresem a munkahelyeket, de ha azt nézzük 3/3 helyre szívesen várnának.
2017. júl. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!