Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor tudok leghamarabb...

Mikor tudok leghamarabb diakigazolvanyhoz jutni?

Figyelt kérdés

Felvettek egyetemre szeptembertől. Mikor tudok diakigazolvanyt szerezni?mert szeretnek dolgozni augusztus vegen.


Valaki tud pontosabbat?



2017. júl. 22. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Off: Csak a mi sulinkba nem kérték vissza a diákot?
2017. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Amint aláírod a hallgatói szerződést mehetsz is diákigazolványt csináltatni. Az, hogy ennek mi a menete az egyetem oldalán találod meg.
2017. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként még diáknak számítasz, úgyhogy a felvétel sikerességétől függetlenül dolgozhatsz augusztusban.
2017. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont az a baj hogy nem számítok diáknak mert egy evet kihagytam.
2017. júl. 22. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A beiratkozások augusztus végén vannak, ha addigra benyújtod a diákigazolvány igénylést - NEK + Neptunon elindított folyamat -, akkor az egyetem kiállít egy ideiglenes diákigazolványt. (Ha költségtérítéses leszel, feltételül szabhatják, hogy a kt. egy része - amennyiben több részletben fizetsz -, vagy egésze át legyen utalva.) A végleges igazolvány leghamarabb szeptember közepén/végén érkezik meg.
2017. júl. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!