Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak ha...

Szerintetek mit csináljak ha az iskolatáska amit szeretnék eléggé drága, anyukám nem akarja megvenni én viszont igen de nincs rá elég pénzem?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél olcsóbbat vagy gyűjtsd össze az árát (fűnyírás, stb)
2017. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az csak úgy lehet, hogy lemondasz valami olyanról ami pénzbe kerül, például nem eszel meg minden nap egy tábla csokit, hanem kétnaponta eszel meg egyet. Ha ilyen nincs, akkor próbálj meg egy kicsit többet vállalni, mondjuk többet takarítasz, vagy több időt szánsz a tanulásra. Máshogyan nem fog menni.
2017. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még van egy hónapod, menj el melózni és keresd meg az árát. Nem olyan nehéz ez.
2017. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam csak nincs hol dolgoznom. Igazából van egy olcsóbb is csak az nem annyira tetszik és nem annyira praktikus.
2017. júl. 27. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nincs hol? Majdnem minden városban van diákmunka szövetkezet, bemész és adnak munkát.
2017. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó hát csak ne engedne el.
2017. júl. 30. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!