Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia bsc szakra milyen...

Biológia bsc szakra milyen könyvek kellenek elsőéveseknek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Ajánlott olvasmány van, azt majd az első héten minden kurzuson elmondják, de nem kötelező semmit sem megvenni. Vagyis 1 vmit kellett, egy állatszervtanos munkafüzetet, de mivel ezt itt csinálták az SZTE-n, így más egyetemeken ez nem kell. De mivel nem írtál egyetemet se, így aztán senki sem tud neked segíteni. Jah és az összes könyv ott van a könyvtárban
2017. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Debreceni egyetem
2017. júl. 26. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne vegyél meg semmit előre.

Minden tárgynál az első órán ismertetik a követelményeket és hogy miből ajánlott készülni.

A legtöbb tárgynál elengendők a diák, amiket kiad a tanár és az órai jegyzet.

Van ahol érdemes könyvekből is készülni, de a legtöbből szerintem felesleges megvenni, az-az 1-2 téma amit nem értesz, ahhoz elég egy pdf változata a könyvnek.

De amúgy legtöbbször van egyetemi jegyzet is, amit ingyenes le lehet tölteni a tárgyhoz.

Ha valamire be akarsz ruházni, az egy nyomtató legyen:D kelleni fog ha nem szeretsz gépről/tabletről tanulni

2017. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyomtató felesleges, az otthoni tintasugarasak csak viszik a pénzt. Nálunk az egyetemi könyvtrában 5 ft/oldal lehet fekete-fehérbe nyomtatni, otthon ennek a sokszorosára jön ki.


Egyébként majd kitapasztalod, hogy melyik könyvek kellenek majd, de megvenni szerintem nem érdemes egyiket se, max. Ádám Veronika - Orvosi biokémia, vagy Fonyó - Élettant, ezek végig kísérték a bsc és msc-t és nagyon hasznosak, de drágák is. Könyvtárban bent van minden könyv, ami kell a molbihoz stb. Én megvettem elsőbe párat, már bánom, el is adom majd mind

2017. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!