Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki szeretnék iratkozni egyetem...

Ki szeretnék iratkozni egyetemről, ezt megtehetem most, ha egy aktív félévem volt állami ösztöndíjon, akkor nem kell visszafizetnem a tandíj 50%-át?

Figyelt kérdés
Át szeretnék menni másik egyetemre,de azért nem átiratkozok,mert a kreditjeimet úgy nem tudnám összehozni hogy bent is maradjak,ezért szeretnék kijelentkezni. Egy aktív félévem van csak, a 2. félévben passzív tanuló voltam. Felvettek közben a másik egyetemre.

2017. júl. 27. 08:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Tehát nem szeretnék az állami ösztöndíjas rendszerből kikerülni. Osztottam szoroztam és arra jutottam hogy biztonságosabb így ha inkább újból kezdek egy másik egyetemet,hiszen csak egy félévem van meg,de kevés kredittel. Tiszta lappal szeretnék indulni. Így újra számolják a kreditjeimet. Viszont úgy tudom,hogy 50%-ot állami finanszírozottaknak vissza kell téríteni. Ez tényleg igaz?
2017. júl. 27. 08:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha felvettek máshova, nem kell visszafizetned
2017. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!