Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb kollégium Győrben?

Figyelt kérdés
Szeptembertől a Széchenyi István Egyetemre fogok járni, szeretnék kollégiumba jelentkezni, de nem tudom eldönteni, hogy a Hegedűs Gyula (belső) vagy a külső kollégiumot jelöljem meg (a Famulust előre kizárom, mivel az nem szimpatikus). Szóval kíváncsi lennék azok véleményére akik oda jártak/járnak. Valamint a kollégiumi tapasztalataitok is érdekelne. Az ezzel kapcsolatos kérdéseket, amiket itt találtam, azokat már mind elolvastam. Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

2017. júl. 28. 20:41
 1/5 anonim válasza:

Szia!


A belső kollégiumról azt kell tudni, hogy rögtön az egyetem mellett van, míg a külső gyalog olyan fél órára (persze van helyjárat és lehet biciklivel is menni).


A belsőben kisebek a szobák mint a külsőben, de a belső most lett felújítva és minden szoba át lett alakítva 3-ról két személyesre, szóval így már hasonló hely jut mindkettőben.


Most épült egy teljesen új kollégium is a belső (Hegedűs) mellé a Multifunkciós épület.

Ez most júliusban készült el, szóval nagyon új ebben is két férőlyesek a szobák és össze is van kötve a "régi" belsővel.


Szerintem a felújítások után már nincs nagy különbség a kollégiumok között, inkább az lehet döntő hogy melyik elhelyezkedése tetszik jobban. Tehát vagy az egyetem mellett szeretnél lenni, közel a történésekhez, vagy inkább valamivel messzebb, de nyugodtabb helyen.


Remélem tudtam segíteni.

Ha van még kérdésed szívesen válaszolok!

2017. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia :) Igaz nem egyetemista ként, de már volt szerencsém a Hegedűsben éjszakázni.. és szerintem egész jó :) Voltak egyetemisták is a szobáink közelében és nagyon jó volt a hangulat, nem volt hangzavar, nem volt semmi. Ha kimentünk a folyosóra akkor se lehetett hallani másokat. Viszont ha összeakarták ülni valakikkel arra is volt lehetőség. Én nem vagyok társasági ember, nem szeretek másokkal aludni, de innen csak jó élményekkel mentem haza :) 18/L

Ha a várossal kapcsolatban lenne bármi kérdésed segítek szívesen ha nem idevalósi vagy! :)

2017. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

SZE-re járok. A belső kollégiumot ajánlanám vagy a multifunkciós épületet (ez a belső mellett van, most építették, nagyon jó!) multi: [link]


A külsőt annyira nem ajánlanám. Messze van, kiesik a campus területéről.

2017. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hova kerültél be vegul? :)
2017. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat! :)

A belsőbe vettek fel :)

2017. aug. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!