Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen órákon lehet laptopo...

Egyetemen órákon lehet laptopon jegyzetelni?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert ha gyorsan írok abból néha még én sem tudok kimenni és lehet még úgy sem érkezek leírni minden szükséges infót

2017. júl. 29. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem amit a kérdés alatt írsz :/


Amúgy előadásokon lehet laptopra jegyzetelni, szemináriumon nem minden tanár engedi, mert van akit zavar hogy a "hallgatók elbújnak a képernyő mögött és verik a billentyűzetet" vagy vmi hasonló. Szóval olyan óráknál ahol kevesen vagytok inkább kérdezt rá, hogy nem-e gond

2017. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A kérdés alatt azt írtam, hogy ha kézzel írok mi a helyzet

Köszi a választ! :)

2017. júl. 29. 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Akkor kicsit ironikus, mert azt se tudjuk kivenni amit géppel írtál.


Egyébként úgy jegyzetelsz vagy nem jegyzetelsz ahogy akarsz, diktafonhoz azért lehet beleegyezés kéne de szerintem azért se szólnának főleg egy nagy előadó teremben.


Kézzel írott jegyzetet egyébként könnyebb papíron "szerkezgetni" úgysem tollba mond a tanár mint oviban

2017. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Lehet jegyzetelni laptopon, csak nem minden esetben előnyös (mondjuk ha sok a képlet). Majd kitapasztalod.
2017. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, csak ha ott is ennyire értelmes szöveg lesz belőle, mint amilyenre a kérdés sikerült, akkor a kézírás praktikusabb lehet.
2017. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Stoner Stanley :D

Nem a szándék a részvét, hanem a fontos.

2017. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
A legtobb tanar orul ha valaki bemegy az orara :D
2017. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogy lehet!

Előadáson annyian vagytok, hogy alapból nem is nagyon veszi észre és akkora alap zaj van, hogy abból a gépelés nagyon nem jön ki. Főleg ugye ha laptopról van szó, az-azért teljesen más, mint egy rendes régimódi billentyű.


Gyakorlaton meg sokszor azért nem használják mert nehézkes az ábrát/képletet gyorsan felvinni. Arra jobb szimplán egy füzet.

2017. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%

"Azért érdekelne, mert ha gyorsan írok abból néha még én sem tudok kimenni és lehet még úgy sem érkezek leírni minden szükséges infót"


[link]


:DDDDD

2017. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdemes megkérdezni róla a tanárt, nehogy probléma legyen belőle, de általában nincs ebből gond. :)
2017. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!