Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem ihatok alkoholt, mert...

Nem ihatok alkoholt, mert rendszeresen gyógyszert kell szednem (epilepszia). Menjek így gólyatáborba vagy inkább hagyjam ki?

Figyelt kérdés

2017. júl. 30. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamiféle tévedésben vagy. A gólyatábor nem alkoholtűrő képességet vizsgáló összejövetel.
2017. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire tudsz alkalmazkodni a részegekhez. Mi a második nap hazajöttünk a barátnőimmel, mert elég durva csapatás folyt ott. Mi meg egy-egy lightos buliba vagyunk csak benne évente, szokatlan volt, idegen és nem éreztük jól magunkat. Aki ivott, természetesen nagyon jól érezte magát. A másik az, hogy akiket ott megismersz, nagy eséllyel soha többet nem is látod, mert kari gólyatáborok vannak, egyik lakótársam egy darab csoporttársat, szaktársat nem talált. Neked kell ismerned a határaidat.
2017. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Én msc-s gólyatáborban úgy voltam, hogy nem ittam. Azt azért elismerem, hogy nem volt annyira durva, mint alapképzésen, de azért itt is mindenki részeg volt, és semmi probléma nem volt belőle, hogy nem ittam. Annyi, hogy a versenyeknél néha úgy tettem, mintha meghúznám az üveget, hogy békén hagyjanak...
2017. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!