Menjek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Eredetileg nem akartam, de anyukám mindenképp akarja. Nos, én nagyon visszahúzódó vagyok (és mellesleg nem is vagyok az a barátkozós típus), nem hiszem, hogy találnék barátokat, úgyhogy szerintem csak magnak lennék ott. Viszont mindenki az ellenkezőjét állítja, hogy a gólyatábor nagyon klassz meg hogy jó lesz és blablbla... Tényleg érdemes elmenni?

2017. máj. 27. 13:29
 1/6 anonim válasza:
85%
Menj el és barátkozz. Ha nem szerzel még az elején barátokat akkor 4 évig te leszel az osztály csendese, barátok nélkül vagy rosszabb esetben az osztály lúzere akit mindenki csesztet.
2017. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha középiskolai gólytáborról van szó, én elmennék a helyedben :) Általában jó buli, és nem sokan szoktak hiányozni. Abba gondolj bele, hogy utána 4/5 évig azokkal az emberekkel fogsz együtt tanulni minden nap. Lehet, hogy más leendő osztálytársad is így áll hozzá. Miért ne találnál barátokat? Ha otthon maradsz és egyedül búakodsz, akkor persze, hogy nem! Egy kicsit nyiss a többiek felé, mert ha elzárkózol mindenkitől az elején, később nehéz lesz beilleszkedni :)
2017. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Már csak azért is érdemes elmenni, mert legalább ismerni fogod a jövőbeli osztálytársakat és nem lesz full idegen a társaság.

A középiskolai gólyatáborok meg egyáltalán nem olyan gázosak mint pl az egyetemiek.


Ha nem nyitsz az emberek felé akármennyire is utálod őket(én se szeretem, de elvagyok velük), akkor jó úton haladsz afelé, hogy 10-15 év múlva azért írj ide kérdést, hogy mit csinálj, mert magányosnak érzed magad és unatkozol.

2017. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Úgy élj, ahogy neked jó. Anyukádnak ideje lenne kimászni az életedből és elengedni. Ne ő irányítsa a tetteidet! Nőjj fel!
2017. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Veszíteni nem veszíthetsz vele.
2017. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanaz a típus vagyok mint te, eléggé visszahúzódó, de ha nekünk lett volna ilyenünk, akkor tuti elmentem volna. Gondolj arra, hogy ott senki nem ismeri a másikat, úgyhogy ha te nem is, a többiek biztos odamennek majd hozzád barátkozni. Abban is biztos vagyok, hogy nem te leszel az egyetlen, aki visszahúzódó és nem találja majd a helyét kezdetben, szerintem a nagydumás lányok is meg lesznek szeppenve. Valakit úgyis találsz a 30 ember közül aki szimpi lesz, úgyhogy nem leszel egyedül. Egyébként meg ha annyira nem megy az ismerkedés, akkor találj ki előre témákat, amivel beindíthatod majd a beszélgetést.:)
2017. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!