Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire kell összebarátkoznom...

Mennyire kell összebarátkoznom az emberekkel egyetemen?

Figyelt kérdés

Hülyén hangozhat a kérdés, de néhány filmből vett elképzelésen kívül semmit nem tudok az egyetemi életről. Semmit.


Létrehoztak a szakomnak egy csoportot facebookon, eddig kb 30-an vagyunk benne, de már nem tetszik senki se. Szeretem a metál zenét, szeretek gépezni, meg inni. Sok más mondanivaló nincs igazából rólam, ezért nem nagyon illeszkedek be a társaságba, már előre látom.


Szükségem lesz nekem arra, hogy nagy haverságokat alakítsak ki a többiekkel? Elképzelésem szerint úgy néz ki az egész egyetem, hogy bemegyek néhány órára, aztán húzok haza (bejárós leszek), és tanulok/teszem a dolgomat. De ahogy mondtam, ez csak elképzelés, valószínűleg hülyeséget beszélek.


Lesz bármi hátránya a bulizáson kívül annak, ha én inkább élem tovább a csendes, magányos életemet, és nem nagyon törődök a többiekkel? Nem vagyok nagyon barátkozós, pár közeli, igaz barátom van, többre nem is tartok igényt.



2017. júl. 31. 17:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A jövőd szempontjából nagyon jó, ha vannak kapcsolataid. Most nem azt mondom, hogy nyalizz mindenkinek, csak ne legyél antiszoc :)
2017. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
9, hidd el, amikor az összes könyvet beszerzed és az első csoport szól, hogy bakker, csak a diáit kéri, azért jól jön az infó... meg fordítva is.
2017. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, ez nekem eddig is evidens volt az, hogy a diasor az alap. A könyv pedig plusz.

10-es voltam.

2017. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!