Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi jelentkezést hogyan...

Pinkjaguar kérdése:

Egyetemi jelentkezést hogyan lehet lemondani?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, és jelentkeztem is egyetemekre, fel is vettek, de úgy döntöttem, kihagyok egy évet, mert nem arra vettek föl, ahová legjobban szerettem volna menni (jövőre újra megpróbálok jelentkezni). Szerintetek van valamilyen hivatalos módja annak, hogy lemondjam a jelentkezésemet, ha nem szeretném elkezdeni még az egyetemet? Vagy egész egyszerűen csak ne menjek el a beiratkozásra?

2017. aug. 1. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
csak nem mész el beiratkozni, de így elvetted valaki elől a helyet :/
2017. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké, de nincs valamilyen hivatalos módja?? tudom, rosszul is érzem magam meg minden, de azért orvosi előtt szerintem sokan csinálják ezt, mármint oda nem olyan könnyű bejutni elsőre, és azért be akartam magam biztosítani..
2017. aug. 1. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs hivatalos módja, ahogy az első válaszoló is mondta, ne mész el beiratkozni.

Gondolom azért érettségit tervezel javítani, hisz semmi nem garantálja, hogy jövőre még ennél is alacsonyabbak lesznek a ponthatárok.

Hova szerettél volna amúgy bejutni, a SE-re?

Egyébként másodév után át tudsz iratkozni, ha elég jók az eredményeid.

2017. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor köszönöm a válaszokat, csak azt hittem, valahogy jeleznem kellene az egyetemnek, de ezek szerint mégsem kell... Igen, oda szeretnék bejutni, de a kémiám nem lett olyan jó, azt mindenképpen újraírnám. Mégegyszer köszi a segítséget!
2017. aug. 1. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy balfék vagy már bocs, hogy neked csak az SE jó.

Más valaki elől meg elvetted a helyet, gratulálok.

2017. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!