Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SE-ÁOKra felvettek, ti kaptato...

SE-ÁOKra felvettek, ti kaptatok már levelet az egyetemtől?

Figyelt kérdés
A neptunból küldött emailt megkaptam,de amire abban hivatkoznak,még nem. Vajon meddig kéne megérkeznie?

2017. aug. 2. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én GYTK-s leszek ugyan, de ha megnyugtat, én sem kaptam még semmit... Egy emailt kaptam a neptuntól, amiben valami őszi könyvhetet emlegetnek, de a levél, amiben a kódom van, még nem jött meg. Csak megjön még a héten, hiszen jövő hét végéig van koleszos jelentkezés, az meg tudtommal neptunon keresztül lehetséges. :)
2017. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#2 köszi, egy kicsit megnyugtat.

De azért bennem van, hogy az ÁOK-osok már biztos mind a hosszú leveleiket olvassák, azért nem válaszolnak :)

2017. aug. 2. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy leendő ÁOK-s ismerősöm, megkérdeztem, még ő sem kapott semmit. ;)
2017. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én anno 3 éve arra emlékszem, hogy augusztus első heténke végén kaptam meg a vastag levelet, szóval még nem vagy lemaradva.


Ps.: Gyere mindenképp gólyatáborba! Nagyon jó lesz. :)

2017. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 3. 00:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia én már tegnap megkaptam de a héten biztosan te is meg fogod 😄 Ha ez megnyugtat több barátom is a sotéra megy Ákos-rá és még ők se kapták meg
2017. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most ment el a postás,kezemben a boríték :) Köszi még egyszer.
2017. aug. 3. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!